TYT - AYT’ye Hızlıgo’yla Hazırlananlar Hedefine Ulaşıyor! Nasıl mı?

Uzun paragraf soruları gözünde mi büyüyor ya da tam paragrafın sonuna geldim derken başını unuttuğunu mu fark ediyorsun? Bu sefer de tekrar okumaya başlayınca zaman kaybediyorum, yetiştiremeyeceğim diye stres mi oluyorsun? Hem okul hem de TYT - AYT gibi kısa sürede çok sayıda soru çözmeyi gerektiren merkezî sınavlarda ihtiyacın olan zamanı doğru kullanmak. Bu nedenle, hızlı ve anlayarak okuyup zaman kazanman için Hızlıgo’yla yanındayız.

Hızlıgo sınav başarısını artırır!

Hızlıgo’yla okuma hızını artırdıkça sınavda kazanacağın ekstra süreyi buradan keşfedebilirsin.

100
Kelime
800
Kelime
TYT
Okumaya harcanan
- dakika
Çözüme kalan
- dakika
AYT
Okumaya harcanan
- dakika
Çözüme kalan
- dakika

TYT - AYT için Hızlıgo

Okuma hızını artırır, zaman kazandırır

Hızlıgo’yla günde sadece 20 dakikalık çalışmayla okuma hızını artırır, anlayarak okuduğun için sınavlarda zaman kazanırsın. Böylece tekrar tekrar okumana, başa dönmene gerek kalmaz. Kazandığın bu zamanı, sınavda yapamadığın ya da tekrar bakmak istediğin sorulara ayırırsın.

Dikkat, konsantrasyon ve odaklanma becerilerini geliştirir

Hızlıgo’da yaptığın göz ve okuma egzersizleri; dikkat, konsantrasyon ve odaklanma becerilerini geliştirir. Metinleri okurken ve soruları yanıtlarken dikkatin dağılmaz. Odaklanarak hızlı okuma yaptığın için zaman kaybetmeden ilerlersin.

Hızlı ders tekrarı yapmanı sağlar

Hızlıgo, ders çalışırken konuları hızlı tekrar etmeni sağlar. MEB öğretim programıyla uyumlu hazırlanan tüm derslere ait metinler ve sorular, sınıf seviyene uygun olarak karşına çıkar. Daha hızlı ve anlayarak okuduğun için ders çalışman kolaylaşır ve zevkli hâle gelir.

TYT - AYT’ye Özel Egzersizler ve Özellikler

Soru Çözme Performansını Gösterme Özelliği

Hızlıgo; TYT - AYT gibi zamanla yarıştığın sınavlarda, okumaya ve soru çözmeye ayırdığın süreyi, her sınav için ayrı ayrı gösterir. Bu özellik, okuma hızın arttıkça sınavda soru çözümüne ne kadar süren kaldığını görmeni sağlar. Sınava kalan gün sayısını da Hızlıgo’dan takip edebilirsin.

Soru Çözme Çalışmaları

TYT - AYT için 12. sınıf öğrencilerine özel Hızlıgo “Soru Çözme Çalışmaları”, paragraf sorularından oluşur. Sorular, gireceğin sınavlara uygun olarak MEB öğretim programıyla uyumlu hazırlanmıştır. 5 sorudan oluşan mini testlerde yer alan geri sayım aracıyla, sorulara harcadığın zamanı görerek sınavda yapacağın zaman yönetimini planlayabilirsin.

Daha hızlı okumaya hazır mısın?

Hemen Satın Al